قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینرنتی فراناب

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “فراناب” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

فروشگاه اینترنتی ” فراناب ” واسطه ای جهت ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده محصولات غذایی سالم، طبیعی و سنتی به مشتریان است. قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی “فراناب”، با حداقل سود ممکن به مشتریان ارایه خواهد شد.

اطلاعات  و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “فراناب” از منابع زیر تامین می‌شود:

 

۱- اطلاعاتی که توسط تولید کننده  کالا ارائه می‌شوند.

۲- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر داخلی  و خارجی دریافت شده اند.

 

– فروشگاه اینترنتی “فراناب” با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

– فروشگاه اینترنتی “فراناب” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از فن آوری های موجود متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

– كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی “فراناب” مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

– خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

– كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

– مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی “فراناب” متعلق به فروشگاه اینترنتی “فراناب” مي باشد.